Vypnout reklamy

Co nás ještě do konce roku čeká?

Vydáno dne: 20.9.2019

Co nás ještě čeká do konce roku v mobilním světě Android? To jsme si shrnuli v jedné krátké novince. Spousta vlajkových telefonu i unikátů.

Do konce roku nás čeká ještě několik nových vlajkových mobilních telefonu. Jak sami víte, tak v první polovině roku většina společností vydává své vlajkové telefony, avšak ve druhé polovině také. Jde o to, že životnost prodejní hysterie je asi půl roku a pokud chce firma vydělávat, tak musí v době 1 roku vydat dva telefony, jelikož je zde velké konkurenční prostředí.

Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

Asi si teď říkáte, že Apple vydává novou řadu telefonu v záři. Tady jde hlavně o to, že Apple funguje na svém systému, takže prakticky má svou základnu lidí, kteří ten systém milují a na žádném jiném telefonu systém není, tím se mu omezuje konkurence co se týče softwarové roviny.

Září

Třeba včera jsme mohli vidět už představení skvělého telefonu Huawei Mate 30 s hodinkami Watch GT2 o kterých jsme dlouho psali. Mate 30 sice dorazí s Androidem, ale jen v jeho otevřené verzi a bez Google služeb. Hodinky zase s novým systémem Harmony OS. Zároveň ke konci září by jsme se měli dočkat i telefonu Galaxy Fold, který již v Jižní Koreji je od počátku září.

Říjen – Listopad

V říjnu pak očekáváme telefon Google Pixel 4 a Pixel 4 XL s novým systémem Android 10. Nebude chybět ani představení nového Mate X na začátku listopadu.

Google Pixel 4 XL
Google Pixel 4 XL

Prosinec

V prosinci pak už bude jen představení nového čipu Snapdragon 865, který má mít integrovaný 5G modem stejně jako má Kirin 990 (ten bude už v Mate 30 telefonu).

Buroň Tomáš