Lenovo Z5

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Lenovo Z5s lehce odhalen

Lenovo Z5s bude již brzy vydán a tentokrát tady máme menší únik informací na sociální sítí Weibo. Telefon dorazí ve dvou verzích. Standardní verze má mít Snapdragon 678, ale teď vidíme i silnější verzi Z5s Ferrari Edition.

Lenovo Z5s dorazí se Snapdragon 678

Lenovo v této chvíli začalo propagovat nový telefon Z5s a to na sociální sítí Weibo. Disponovat bude zatím neoznámeným čipem Snapdragon 678. Zároveň telefon poběží na systému Android Pie.

Lenovo Z5 dorazí s vysouvacím mechanizmem

Lenovo oznámí svůj nový telefon Lenovo Z5 Pro za pár dní a to 1. Listopadu. K dispozici bude vysouvací mechanizmus, bezpečnostní čip a čtyři kamery. vysouvací mechanizmus je manuální, tedy stejně jako u Xiaomi Mi Mix 3.

Lenovo Z5 za minutu vyprodán

Lenovo Z5 se představilo minulý týden. V Číně již započal prodej těchto telefonu, ale byl beznadějně vyprodán. Nové Lenovo Z5 má moderní výřez v horní části displeje.

Lenovo Z5 s menším rámečkem v dolní části

Dnes bude pravděpodobně oznámen nový vlajkový telefon Lenovo Z5, kde bude telefon téměř bez-rámečkový. Tedy až na spodní část telefonu. Telefon navíc nebude mít žádný výřez, jak je teď moderní, ale pod tím vším bude selfie kamera, LED blesk.